Elbisesi kirli olan emekçinin otobüs koltuğuna oturtulmaması ile ilgili açıklama

Elbisesi kirli olan emekçinin otobüs koltuğuna oturtulmaması ile ilgili açıklama
banner83
banner80

Kıbrıs Türk Şoförler Birliği, Girne Lefkoşa arasında sefer yapan bir otobüste kirli olduğu için koltuğa oturtulmayan emekçiden özür diledi ancak yolcu koltuklarının  temiz tutulması gerektiği için bu uygulamanın yanlış olmadığını savundu.

banner69
Şoförün yolcuyu aracına almamakta serbest olduğunu da ileri süren Birlik Başkanı Muhsin Ertuğrul, söz konusu kişinin mağdur olmaması için önceden uyarılarak otobüse alındığını kaydetti.

Ertuğrul, “yolcu koltuklarına her gün birçok vatandaşımız oturup kalkmakta ve azami derecede temiz tutulması gerekmektedir. Şoför arkadaşımız isteseydi yolcuyu aracına almamakta serbestti. Ancak bahse konu şahısın mağdur olmaması için kendisini önceden uyararak aracına almış, yolda bırakmamıştır. Bu bilgiler ışığında tartışmaların son bulmasını diler, tüm yolcu ve şoför arkadaşlarımıza güzel ve güvenli sürüşler dileriz” dedi.

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil
Halil - 3 yıl Önce

İnsan haklarına aykırıdır bu yapılan. Hiç bir haklılığı olamaz. Siz otobüs söförleri durak olmayan yerde durup yolcu alıp indiriyorsunuz. Trafiğin tıkanmasına sebep oluyorsunuz. Bir çok kez kurallara uymuyorsunuz. Halk olarak her gördüğünüz hatalı otobüs söförlerinin gerekirse resmini çekip polise bildirin. Eminim 1 ay içinde bir çok şöförün ehliyetinde puan kalmaz.

SIRADAKİ HABER