banner22

Son başvuru tarihi 6 Aralık

Son başvuru tarihi 6 Aralık
banner32

Genel Tarım Sigortası Fonu, tahıl, yem bitkileri, meyve ağacı ve her türlü ekilen veya dikilen sebze için yarından itibaren 3 gün daha  beyan kabul edileceğini duyurdu. 

Genel Tarım Sigortası Fonu Müdürü İpek Kızılduman yazılı açıklamasında, “Tahıl ( Arpa, Buğday, Yulaf, Hâsıllık, Tiritikale), Yem Bitkileri (Fiğ-Vigo, Favetta), Meyve Ağacı (Narenciye, Zeytin, Harup, Bağ ve diğer Ağaç olarak dikilen) ve her türlü ekilen ve/veya dikilen sebze için beyan yapamayan veya eksik beyan yapan üreticilerden 4-6 Aralık tarihleri arasında (her iki tarih dahil) beyan alınacağını” kaydetti. 
Devlet Emlak Malzeme, Orman Dairesi, Devlet Üretme Çiftlikleri ve Vakıflar İdaresinden kiralanan araziler ve Kaymakamlıklar tarafından kullanım hakkı ve kira mukavelesi yapılan araziler için yapılacak beyanların sözleşmeleri ile birlikte teslim edileceğini ifade eden Kızılduman, ilk kez beyan edilecek parsellerin evraklı teslim edilmediği müddetçe beyan başvurusu kabul edilmeyeceğini belirtti. 
Kızılduman, ayrıca 2017-2018 üretim yılında hiç itiraz yapmayan üreticilerden de 4- 6 Aralık tarihleri arasında (her iki tarih dahil)  itiraz alınacağını kaydetti. 

banner33
YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49