banner22

YENİ HÜKÜMETTEN BEKLENTİLER

 “ETKİN VE ADİL BİR VERGİ DÜZENİ YARATILSIN”  Kıbrıs Türk Ticaret Odası, yeni hükümetten iş ve yatırım ortamını iyileştirecek, rekabet...

YENİ HÜKÜMETTEN BEKLENTİLER
banner32

 

“ETKİN VE ADİL BİR VERGİ DÜZENİ YARATILSIN”

 

Kıbrıs Türk Ticaret Odası, yeni hükümetten iş ve yatırım ortamını iyileştirecek, rekabet gücünü artıracak önlemleri sürat ve kararlılıkla almasını istedi.

 

Kıbrıs Türk Ticaret Odası, yeni kurulan hükümetten beklentilerini yazılı açıklamayla aktardı. Hükümetin göreve başlamasının memnuniyetle karşılandığı belirtilen Türk Ticaret Odası açıklamasında “dörtlü koalisyon hükümeti kurma cesareti gösteren siyasi partilerin ve hükümette görev alan bakanların siyasi parti rozetlerini çıkartmalarını ve halkımızın tümünü kucakladıklarını göstermelerini arzu ediyoruz” denildi.Oda, yeni hükümetten iş ve yatırım ortamını iyileştirecek, rekabet gücünü artıracak önlemleri sürat ve kararlılıkla almasını istedi.Vergi ve kamu reformlarının hayata geçmesi, kamu hizmetlerinin etkin şekilde yürütülmesi için e-devlet çalışmalarının tamamlanması gerektiğini kaydeden Ticaret Odası, etkin ve adil bir vergi düzeni yaratılmasını talep etti. Oda’nın açıklamasında, “Sorunlar ancak reformcu bir zihniyetle ele alınırsa çözülebilir” denildi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner33
YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49

banner51