Gazimağusa Suriçi Panayırı

Gazimağusa Suriçi Panayırı
banner32

Gazimağusa Suriçi Panayırı Cuma günü başlıyor. 28 Temmuz’a kadar sürecek panayır, Gazimağusa Belediyesi tarafından Suriçi’nin Canbulat Yolu’nda kurulacak.

Gazimağusa Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, panayır kapsamında 20 Temmuz'da Grup Oldies, 21 Temmuz'da Cenk ve Orkestrası, 27 Temmuz'da Enver Ermetal ve Orkestrası, 28 Temmuz'da Selen Selenada ve Orkestrası sahne alacak.

banner69
Çocuk oyun araçları, yiyecek-içecek standları ve değişik aktivitelerin yapılacağı alanda, geçmişte olduğu gibi eğlenceli etkinlikleri ve insanları bir araya getiren ortamıyla panayır kültürü yaşanacak.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, önemli kültürel değerlerden olan panayırı yaşatmaya ve yeni kuşaklara aktarmaya devam ettiklerini ifade ederek, vatandaşların serin yaz akşamlarında panayır kültürünü yaşayacağını ve eğlenceli günler geçireceğini söyledi. 

Belediye Başkanı İsmail Arter, bölgesel olarak sosyal ve kültürel çalışmalara devam edeceklerini de belirterek organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti ve halka iyi eğlenceler diledi. 

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER