Beylerbeyi’nde, aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren 52 yaşındaki Hasan Sedat Tepe’nin otopsisinde, ölüm sebebinin kalp krizi olduğu tespit edildi.

Meclis Başkanı Töre, bazı sivil toplum örgütlerini ve Surlariçi esnafını ziyaret etti Meclis Başkanı Töre, bazı sivil toplum örgütlerini ve Surlariçi esnafını ziyaret etti

-Girne'de uyuşturucu

 Girne’de polisin dün M.Y.(E-25) ve E.A.’nın (E-20) evinde yaptığı aramada 100 miligram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde tespit ederek, emare olarak aldı. Bahse konu şahıslar ve meseleyle bağlantısı olduğu tespit edilen O.D.(E-36) tutuklandı.

-Yeniboğaziçi'nde operasyon

Öte yandan Yeniboğaziçi’nde, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından dün E.Y.’nin (E-42) evinde yapılan aramada, tasarrufunda sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan yaklaşık 35 gram ağırlığında 17 kağıt parçası tespit edilerek emare olarak alınırken, E.Y. tutuklandı.

-KKTC’de izinsiz ikamet eden iki kişi tespit edildi

Ülke genelinde polis tarafından dün yapılan kontrol ve denetimler sonucunda; ülkede yasal statüsü olmadığı halde, ikamet izinsiz olarak ikamet ettiği tespit edilen 2 kişi tutuklanarak aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.

Editör: Burhan CANBAZ